Język polish

Warunki dostawy

DOSTAWA
Dostawy realizujemy na koszt odbiorcy. Jeżeli nie nastąpią inne uzgodnienia, przesyłki dokonujemy poprzez UPS (z tym przwoźnikiem mamy podpisaną umowę) lub przy drobniejszych zamówieniach przesyłką pocztową. Koszty przesyłek refakturujemy na fakturze wraz z towarem. Na życzenie odbiorcy koszty przesyłki możemy ująć w odrębnej fakturze. Przesyłkę towaru możemy dokonać na inny wskazany adres. Przy dużych zamówieniach dostawę możemy zrealizować własnym transportem po wcześniejszym uzgodnieniu. W jednym opakowaniu zbiorczym pakujemy:

  • do 5-ciu sztuk szuflady dużej SKV; do 6-ciu szuflad średnich SK-MIDI,
  • do 6-ciu szuflad małych SKM i SK-MINI.

Dopuszczalna jest kombinacja paczki z różnych modeli do łącznej wagi 30 kg (wraz z opakowaniem). Przesyłki paletowe realizujemy tylko po uzgodnieniu ze względu na konieczność zastosowania pozagabarytowych wymiarów palet, co wiąże się z wyższą ceną za transport pobieraną przez firmy kurierskie.


PŁATNOŚCI
Do nowego klienta dostawę zrealizujemy wyłącznie za przedpłatą; po przesłaniu faktury proforma i uznaniu zapłaty na koncie lub (bardziej preferowany sposób) po przesłaniu drogą mailową potwierdzenia zapłaty. Druga możliwość to przesyłka pobraniowa. Dla klientów stałych standardowe terminy płatności to 14 dni - w szczególnych przypadkach mogą być wydłużone.
Roczna przerwa w zakupach równaznaczna jest koniecznością dokonania przedpłaty na zamówiony towar (faktura proforma). Wyłącznie stali partnerzy otrzymają możliwość kolejnego zakupu z odroczonym terminem płatności w sytuacji gdy nie jest jeszcze uregulowana płatność za poprzednią dostawę.

web design: corsario